عضو سابق هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در گفت وگو با سایت خبری اتاق تهران مطرح کرد: کاهش تعرفه های واردات پوشاک یکی از اقدامات دولت برای سروسامان دادن به وضعیت بازار راکد این صنعت است. وزیر صنعت در ماه گذشته اعلام کرد که ...

رئیس کمیته فرش ماشینی انجمن که ریاست جلسه را بر عهده داشتند پیرو قرائت مکاتبه تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی آران و بیدگل با اداره کل صنایع نساجی و پوشاک و پیشنهاد مطرح شده مبنی بر کاهش تعرفه نخ اکریلیک (نمرات بالا) از 15 به 5 و ارجاع موضوع جهت اظهار نظر به انجمن صنایع نساجی ایران در خصوص ضرورت تشکیل این جلسه گفت ....

مدیران نساجی و پوشاک ایران:
به گزارش خبرنگار نساجی امروز، منتخبین هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران(به ترتیب کسب رای)

متن سخنرانی مهندس رضا حمیدی عضو هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران در همایش روز ملی صادرات در شهر مشهد

محمدمهدی رئیس زاده- دبیرکل انجمن صنایع نساجی- از انعقاد تفاهم نامه همکاری با اتحادیه سازندگان ماشین آلات و تجهیزات نساجی هند در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی هند (ITME 2016) خبر داد و گفت: از مهمترین مفاد این تفاهم نامه میتوان به همکاریهای گسترده در سطح آموزش، انتقال تکنولوژی و توسعه سرمایه گذاریهای مشترک میان دو کشور اشاره کرد.

نشست مشترک وزیر صنعت، معدن و تجارت با هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران برگزار شد.

با توجه به شرایط کنونی دولت نباید فشار روی واحدها و بنگاه‌های اقتصادی و صنایع کوچک و متوسط را افزایش دهد.

مجری طرح پنبه وزارت جهادکشاورزی گفت: در نظر داریم طبق برنامه تا افق 1404 ، 100 درصد نیاز پنبه کشور از تولیدات داخلی تامین شود.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: در دولت تدبیر و امید از سه میلیون نفر افراد جویای شغل وارد شده در بازار کار برای 2 میلیون نفر اشتغال ایجاد شده است.

رئیس اداره پنبه و دانه‌های روغنی جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: از آغاز برداشت پنبه تاکنون کشاورزان گلستانی بیش از 22 هزار 300 تن وش پنبه به مراکز خرید تحویل دادند که از این مقدار بیش از 15 هزار و 100 تن به صورت توافقی و 7200 تن به صورت تضمینی بوده است.